Unikalios kelionės į  Šveicariją: aukščiausia geležinkelio stotis Jungfrau

Unikalios kelionės į Šveicariją: aukščiausia geležinkelio stotis Jungfrau

Kelionės į Šveicariją – viena geidžiamiausių keliautojų svajonių. Sakoma, kad kiekvienas keliautojas bent kartą gyvenime turėtų apsilankyti Šveicarijoje. Tačiau vienos kelionės metu sunku būtų pažinti šalį, nes Šveicarija itin įvairiapusė. Tai paslaptinga šalis, kuri gali nustebinti netgi visko mačiusius keliautojus. Vienas to įrodymas – unikalus Šveicarijos Alpėse esanti Jungfrau kalno viršukalnė.

Kelionės į Šveicariją gidas: pažink šalį per jos užaugintas asmenybes

Kelionės į Šveicariją gidas: pažink šalį per jos užaugintas asmenybes

Kaip ir kiekviena šalis, taip ir turistų pamėgta Šveicarija, keliautojus vilioja ne tik slidinėjimo kurortais ir kalnų miestų grožiu, bet ir savo turtinga istorija. Gamtos apsuptyje įsikūrusi šalis pasauliui padovanojo daug žinomų asmenybių, kurių vardai iki šių dienų skamba įvairiuose šaltiniuose. Kelionės į Šveicariją – puiki proga iš arčiau susipažinti su žinomomis asmenybėmis, kilusiomis iš šio, su pačiu rojumi lyginamo krašto.

Kelionės į Šveicariją: gražiausi netipiniai kurortiniai miestai

Kelionės į Šveicariją: gražiausi netipiniai kurortiniai miestai

Šveicarija keliautojus žavi savo unikalia gamta ir jaukia atmosfera. Gamta įkvepia jėgos ir atsipalaidavimo, o vietinių žmonių svetingumas tiesiog pavergia keliautojus. Toks tikrasis Šveicarijos veidas. Kelionės į Šveicariją gali būti puiki proga ne tik pasimėgauti stebinančia šios šalies gamta, bet ir pažinti vietinių gyvenimą. Tai geriausiai pavyks padaryti apsilankius gražiuose vietiniuose miestuose ir miesteliuose, kurie dar netapo įprastais komercija persmelktais kurortais.

Šveicarijos pilys – gamtos ir architektūros šedevrai

Šveicarijos pilys – gamtos ir architektūros šedevrai

Kelionės į Šveicariją – vienas populiariausių keliautojų maršrutų. Čia keliauja ne tik slidinėjimo entuziastai, gurmaniškų kelionių mėgėjai, istorijų ieškotojai, bet ir tie, kam poilsis ir pramogos – neatsiejami dalykai. Yra tiek daug priežasčių nuvykti į Šveicariją ir ją pažinti. Viena jų – unikalus Šveicarijos architektūrinis veidas.

Sveikatinimo ir SPA kelionės į Šveicariją

Sveikatinimo ir SPA kelionės į Šveicariją

Į Šveicariją kiekvienais metais turistai keliauja ne tik ieškodami geriausių slidinėjimo trasų, bet ir norėdami patirti, ką reiškia aukščiausio lygio spa ir terminiai Šveicarijos kurortai. Kelionės į Šveicariją metu sveikatingumo pramogomis pasimėgauti tiesiog būtina, nes šioje šalyje sveikatos stiprinimui skiriamas ypatingas dėmesys. Todėl ir SPA procedūros čia – aukščiausios klasės.

Kelionės į Šveicariją ne tik dėl kalnų, bet ir dėl gurmaniško maisto

Kelionės į Šveicariją ne tik dėl kalnų, bet ir dėl gurmaniško maisto

Tiems, kas mėgsta gurmaniškas pažintis, būtinai reikėtų apsilankyti Šveicarijoje. Gurmaniškos kelionės į Šveicariją – puikus pasirinkimas. Kasmet vis daugiau keliautojų leidžiasi į tokias keliones, kuriose Šveicariją pažįstama per skonius ir aromatus. Statistika sako, kad kiekvienas šveicaras per metus suvalgo kiek daugiau nei 10 kilogramų ir per apie 21 sūrio. Ir, žinoma, vynas…Tačiau tai toli gražu tik tai, iš ko susideda šveicariška virtuvė. Šveicarijos kulinarinė pusė – daug spalvingesnė.