Sveikatinimo ir SPA kelionės į Šveicariją

Į Šveicariją kiekvienais metais turistai keliauja ne tik ieškodami geriausių slidinėjimo trasų, bet ir norėdami patirti, ką reiškia aukščiausio lygio spa ir terminiai Šveicarijos kurortai. Kelionės į Šveicariją metu sveikatingumo pramogomis pasimėgauti tiesiog būtina, nes šioje šalyje sveikatos stiprinimui skiriamas ypatingas dėmesys. Todėl ir SPA procedūros čia – aukščiausios klasės.

Į Šveicariją – poilsio ir sveikatos

Dažniausiai Šveicarijoje nebuvę keliautojai, mano kad čia lankytinos vietos tai kalnai, parkai, šokolado fabrikai ir aukštos kokybės restoranai. Tačiau terminiai ir spa kurortai Šveicarijoje – taip pat labai populiarūs ir mėgstami keliautojų. Šveicarija kartais vadinama ežerų šalimi, todėl spa procedūrų pasirinkimas čia labai platus. O kartą pasimėgavus tokiomis paslaugomis stengiasi nuolat grįžti į Šveicariją.

Sveikatinimo kelionės Šveicariją ypač domina žmones, kurie turi sveikatos sutrikimų. Pavyzdžiui, serga kvėpavimo ligomis, skundžiasi stuburo ar raumenų skausmais. Taip pat sveikatinimo pramoga poilsiaujant Šveicarijoje tikrai patiks ir tiems, kurie tiesiog nori atitrūkti nuo skubančio šiuolaikinio gyvenimo ritmo.

Terminiai vandenys ir masažai

„Lavey Les Bains“ – tai vienas labiausiai šalyje žinomų spa ir terminio vandens centrų, esantis Montre kurorte. Šis Šveicarijos kurortas įsikūręs netoli Ženevos ežero. Tai daugiausiai terminių baseinų turintis centras Šveicarijoje, kurio terminio vandens temperatūra gali siekti net iki 69 laipsnių. Šiame centre kviečiama ne tik pasimėgauti sveikatinimo procedūromis, tačiau ir skaniai pavalgyti. Didžiuliame centre gausu restoranų ir barų. Čia taip pat rengiami įvairūs renginiai, konferencijos, seminarai. Todėl ne tik Šveicarijos kurortai, bet ir tokie centrai kai šis, tampa vienu geidžiamiausiu turistų tašku kelionės į Šveicariją metu.

La Reserve – aukštos klasės SPA ir sveikatinimo centras, esantis antrame pagal dydį šalies mieste – Ženevoje. Puiki vieta pasimėgauti sveikatinimo paslaugomis, jeigu ieškote aukščiausios kokybės. Čia siūlomas platus spa ir sveikatinimo paslaugų pasirinkimas. Tiesa, paslaugų kaina yra kiek aukštesnė nei vidutinė. Šis centras laikomas elitiniu, čia lankosi turtingi ir žinomi žmonės kelionės į Šveicariją metu. Klientams čia siūlomos tokios paslaugos kaip sauna, uždari baseinai, hamamas, treniruoklių centras. Taip pat šis centras didžiuojasi savo teniso kortais.

Dar vienas šalyje vertinama spa centras – tai Burgerbad Thermal SPA centras, esantis Leukerdad kurorte. Skelbiama, jog tai vienas geriausių terminių centrų visoje šalyje. Tai didžiulis SPA sveikatinimo centras, kuriame galima mėgautis ne tik saunomis ir pirtimis, bet ir terminio vandens baseinais, vandens masažais, druskos voniomis. Aplink esantys viešbučiai savo gyventojams dažnai siūlo specialią nuolaidą apsilankymui šiame centre.

La Bouvray – visai šeimai pritaikytas sveikatinimo vandens centras, esantis netoli Ženevos. Čia vilioja pramogos dideliems ir mažiems. Centro teritorija yra suskirstyta į keturias skirtingas zonas pagal siūlomas paslaugas. Tarp jų yra pirties zonos, paplūdimio erdvė, vaikams skirtas piratų laivas. Čia taip pat yra įsirengęs jaukus restoranas, pro kurio langus atsiveria puikūs vaizdai.

Jeigu kelionės į Šveicariją metu būsite šalies pietuose, čia, Locarno mieste, yra įsikūręs spa sveikatinimo centras AQUA-SPA-RESORTS AG. Čia siūlomos tokios paslaugos kaip saunų zona, hamamas, druskos procedūros, mineralinio vandens procedūros bei terminio vandens baseinai. Centras klientams siūlo ir įvairius pasiūlymus. Pavyzdžiui, romantiškas vakaro sveikatinimo poilsis su šampanu ir vaišėmis arba dienos apsilankymas centre su įskaičiuota vakariene.

SPA paslaugos – ne tik centruose

Be to, Šveicarijoje spa ir sveikatinimo paslaugas siūlo ne tik specializuoti terminiai centrai, bet ir viešbučiai. Daugelis jų turi savo sveikatingumo centrus, kuriuose galite leisti laiką kelionės į Šveicariją metu. Pavyzdžiui, viešbutis Victoria-Jungfrau Grand Hotel Spa, esantis Interlaken Šveicarijos kurorte netoli aukščiausios Alpių viršukalnės, savo svečius lepina unikaliomis spa procedūromis ir terminio vandens baseinais. Tai unikali vieta, kuri traukia turistus kelionės į Šveicariją metu. Tačiau jeigu jus domina ne tik Šveicarijos kurortai, bet ir vandens procedūros, ko gero, Šveicarijoje nerasite miesto, kuriame esantys viešbučiai nesiūlytų bent standartinių SPA paslaugų.

    Siųsti užklausą