path
VILNIUS - CIURIVCHAS - VILNIUS
time
7 NAKVYNĖS / 8 DIENOS
accomodation
4**** VIEŠBUČIAI
departure
IŠVYKYMAS KIEKVIENĄ ŠEŠTADIENĮ
language
EKSKURSIJOS RUSŲ KALBA
cost
999 EUR + LĖKTUVO BILIETAI

CIURICHAS – LIUCERNA – INTERLAKENAS – MONTRĖ – BERNAS – ŽENEVA

1 DIENA.
Ciurichas (šeštadienis)

Atvykus į Ciuricho oro uostą Jus pasitiks mūsų partnerių Šveicarijoje atstovai. Su rusaklabiu gidu išvyksite į poros valandų apžvalginę ekskursiją mieste. Pakilę iki prie Universiteto esančios apžvalginės aikštelės grožėsitės miesto panorama, pravažiuosite Belvju aikštę, operos teatrą, sustosite aikštėje prie ežero, iš kur matysis universitetas, UEFA būstinė, „Auksinis rajonas“ ir Ciūricho ežeras.

Nuo moterų vienuolyno keliausite prie Didžiosios katedros, į Nyderdorfo rajoną prie Lenino namo. Pamatysite seniausią Ziūricho kavinę, viduramžių gildijų namus, miesto meriją. Kairiuoju Limato upės krantu pro Vyno turgų ir romėniškų termų griuvėsius keliausite prie Šv.Petro bažnyčios.

Pakilsite ant „Liepų kalvos“, nuo kurios matysis Limato upė, universitetas, Didžioji katedra, Meilės moterims bažnyčia. Tiltu per Limato upę grįšite į Banhofštrase gatvę prie paminklo Pestaloci ir į Bankų rajoną, pamatysite ir Augustiniečių skersgatvį, ir Parado aikštę. Apsilankysite seniausioje Ciūriche konditerijos parduotuvėje „Špriungli“. Atvyksite į viešbutį, vakare – laisvas laikas.

2 DIENA.
Ciūrichas – Štain am Rain – Reino krioklys (sekmadienis)

Po pusryčių viešbutyje išvyksite į viduramžišką prie Vokietijos sienos esantį miestelį Štain am Rain, grožėsitės aukščiausiu Europoje Rainfal kriokliu. Kairėje Reino upės pusėje yra nuo upės kranto matomas Šafhauzen miestelis.

Laisvo laiko metu galėsite užsisakyti papildomą ekskursiją į Lichtenšteiną, kurios metu ragausite vietos vynų. Galite uzžsisakyti ir papildomą ekskursiją į vieną svarbiausių Europos piligrimystės vietų – Ainzidelno miestelio vienuolyną, kuriame yra „Juodoji Madona“. Apsilankysite prie baroko architektūros šedevro (XV a. bažnyčia) ir galėsite atsigerti gydančio stebuklingo vandens.

Nakvynė viešbutyje Ciūriche.

3 DIENA.
Ciurichas – Liucerna – Interlakenas (pirmadienis)

Po pusryčių išvyksite į Liucerną, patį gražiausią Šveicarijos vėrinio perlą. Mieste apsilankysite prie Liūto paminklo ir Ledyno sode, kuriame įrengtas veidrodinis labirintas (įėjimas įskaičiuotas). Ežero pakrante autobusu atvažiuosite prie „Mirštančio liūto“ paminklo, vėliau pamatysite „Gulbių aikštę“, varpinės tiltu pateksite į kitą upės Rois pusę prie jėzuitų ir pranciškonų bažnyčios, Riterio namo. Pro seniausią miesto vaistinę pateksite prie viduramžių hidrotechnikos įrenginio, o vėliau krantine keliausite link „Atliekų“ tilto. Dešiniuoju krantu, per Grūdų turgaus ir Vyno turgaus aikštes, pro Gvardiečių fontaną pateksite prei miesto Merijos ir Šv.Petro bažnyčios.

Apžiūrėję Liucerną išvažiuosite į Interlakeną, kuriame pasivaikščiosite mieste ir galėsite apsilankyti laikrodžių parduotuvėje „Kirchhofen“ ir įsigyti dovanų su 15 % nuolaida.

Įsikursite viešbutyje Jungfraujochas regione, vakare – laisvas laikas.

4 DIENA.
Interlakenas– Jungfraujochas (antradienis)

Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena arba:

pageidaujantys ir žiemą, ir vasarą galės užsisakyti papildomą ekskursiją į kalnus arba papildomą ekskursiją į Bazelį.

Tik vasaros sezono metu galima užsisakyti papildomą ekskursiją į krioklių slėnį ir prie Brinco ežero. Pamatysite nuostabų Raichenbacho krioklį, kuri išgars4jo, kai Konan Doilisė čia įvykusią Šerloko Holmso žūtį. Taip pat pamatysite aukščiausią Šveicarijoje krioklį Štaubach ir pakilsite prie vienintelio Europos lankomo Trumelbacho kalno viduje esančio krioklio.

Nakvynė vešbutyje Jungfraujochas regione.

5 DIENA.
Interlakenas – Bernas – Griueir – Montrė (trečiadienis)

Po pusryčių išvyksite į Berną. Ekskursija Berne prasidės Rožių sode, iš kurio atsiveria nuostabus UNESCO saugomo senamiesčio vaizdas. Apžiūrėję Meškos olą Nyderbriuke tiltu autobusas pro XVI a. fontanus įvažiuos į senamiestį, kur pirmiausia stabtelėsite prie Einšteino namo, kuriame buvo sukurta reliatyvumo teorija ir, pamatę Parlamento rūmus, važiuosite prie istorijos muziejaus, madingo pasiuntinybių ir ambasadų rajono ir katedros. Vėliau pėsčiomis nukeliausite prie Laikrodžio bokšto, kur galima stebėti laikrodžio figūrų spektaklį, pamatysite fontaną „Vaikų rijikas“, operos teatrą ir rotušę.

Išvyksite į viduramžišką Griueir miestelį, kuriame vietiniai žmonės Jus pavaišins tikru šveicarišku sūriu. Pasivaikščiosite miestelyje, kuriame stovi Griueir pilis, galėsite paragauti vietinio tradicinio patiekalo fondiu ir nusipirkti šviežio šveicariško sūrio.

Norintieji galės nuvykti į papildomą išvyką į šokolado fabriką Broke

Atvykus į Montrė pamatysite viešbutį „Montreux Palace“, kuriame 16 metų gyveno garsusis Nabokovas. Įsikūrus viešbutyje – laisvas laikas.

6 DIENA.
Montrė (ketvirtadienis)

Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena arba:

jeigu norėsite gero ir malonaus poilsio – galėsite užsisakyti papildomą ekskursiją į „Lavey Les Bains“ terminį centrą. Gydomieji šaltiniai padės atsipalaiduoti, povandeniniai šaltiniai sugrąžins grožį ir jaunystę, padės atsikratyti nugaros ir juosmens skausmų, karštos vonios pripildys energijos, o eukalipto hamamas išvalys Jūsų plaučius. Po procedūrų pasimėgausite karšto šokolado ar kvapnios kalnų žolelių arbatos puodeliu.

Jei mėgstate aktyvų poilsį, siūlome rinktis kitą ekskursiją – važiuoti prie 3000 m aukštyje esančio ledyno.

Pageidaujantys galės užsisakyti papildomą ekskursiją į Prancūziją – su rusakalbiu gidu autobusu ar laiveliu nuvyktį į Evianą, Ansi, Ivuarą.

7 DIENA.
Montrė – Lozana – Ženeva (penktadienis)

Po pusryčių išvyksite Šveicariškos rivjeros pakrante ir apsilankysite XII a. viduramžių pilyje Šiljon, kurioje buvo kalinamas Bairono Šiljono kalinys (įėjimo bilietas įskaičiuotas).

Išvyksite į Vevė, kur gyveno ir buvo palaidotas didysis Čarlis Čaplinas.

Atvykę į Lozaną trumpam sustosite vaizdingoje krantinėje prie Olimpinio judėjimo muziejaus ir Olimpinio parko.

Atvykus į Ženevą Jūsų laukia apžvalginė ekskursija, kurios metu autobusu pro Noterdamo katedrą ir Kornavano stotį vykste į tarptautinių organizacijų rajoną, nuo kurio prasidės ekskursija mieste pėsčiomis: JTO, Pasaulio prekybos organizacija, Pasaulio sveikatos apsaugos organizacija, Tarptautinis intelektualinės nuosavybės komitetas, Tarptautinis Raudonasis kryžius, Tarptautinė komunikacijų sąjunga, Tarptautinis pabėgėlių komisariatas.

Vėliau autobusu pro parką „Ežero perlas“ grupė važiuos prie Monblan krantinės. Pakeliui sustosite prie Graunšveigo Hercogo mauzoliejaus. Vėliau Monblano tiltu, pro Ž.Ž. Ruso salą, pervažiuosite į kairįjį Ronos upės krantą. Pakeliui matysite ir Gėlių laikrodį, angliškąjį parką ir Gyvojo vandens parko rozarijų. Pėsčiomis mieste nueisite prie konservatorijos, Didžiojo teatro, generolo Diufuru ir Anri Diunanu paminklų. Pavėsingu Bastionų parku praeisite palei Reformatų sieną. Ant kalvos stovinčiame senamiestyje apžiūrėsite Arsenalą, meriją, Šv.Petro bažnyčią, Burg de Fur aikštę. Prekybiniais Ženevos rajonais nusileisite prie ant Ženevos ežero kranto stovinčio Gėlių laikrodžio, nuo kur atsivers nuostabus vaizdas į Žedo fontaną.

Po ekskursijos įsikursite viešbutyje Ženevoje, laisvas laikas.

8 DIENA.
Ženeva – Vilnius (šeštadienis)

Išvykimas į oro uostą skristi namo.

Kelionės kainos

999 Eur
asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje + lėktuvų bilietai

1440 Eur
asmeniui gyvenant vienviečiame kambaryje+ lėktuvų bilietai

939 Eur
vaikui gyvenant su tėvais dviviečiame kambaryje + lėktuvų bilietai

Į kainą įskaičiuota

– apgyvendinimas 4* viešbučiuose pagal programa;
– maitinimas: pusryčiai;
– pervežimai patogiu transportu programos metu;
– rusiškai kalbančio gido paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota

– lėktuvų bilietai (Vilnius-Europos miestas – Ciurichas-Ženeva-Europos miestas-Vilnius);
– medicininių išlaidų draudimas;
– asmeninės išlaidos.

    Siųsti užklausą